Nabídka práce > ANALYTIK V NÁKUPU S NJ, AJ A CHUTÍ CESTOVAT

ANALYTIK V NÁKUPU S NJ, AJ A CHUTÍ CESTOVAT

Náplň práce

* analytické činnosti v nákupním oddělení
* analýza dat a reporting
* prognóza, plánování a tvorba rozpočtů
* zajištění podpory pro pobočky v ČR a Německu
* občasné pracovní cesty do zahraničí

Nabízíme

* práci na hlavní pracovní poměr
* flexibilní pracovní dobu
* možnost příležitostného home office
* firemní školku
* 5 týdnů dovolené
* širokou škálu benefitů (stravenky, cafeterie, pojištění apod.)
* možnost vytáhnout paty z kanceláře :)
* nástup: 1.10.2019

* místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Máte analytické myšlení a rád pracujete s daty? Máte vysokoškolské vzdělání ekonomického směru a zkušenosti s analýzou a reportingem? Domluvíte se německy a anglicky? Nebaví Vás sedět na jednom místě a rád cestujete? Tato pozice Vám to umožní a nejen to!

Nadnárodní renomovaná společnost příjme do svého týmu kolegu na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: 35.000,- Kč - 43.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12