Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK ALIAS VARYS

SERVISNÍ TECHNIK ALIAS VARYS

Náplň práce

* Řešení úkolů technického charakteru souvisejících s údržbou své sítě (telekomunikačních systémů)
* Reagovat na požadavky našich zákazníků (hlášení poruch), analyzovat nahlášené problémy a řešit je prostřednictvím vzdáleného přístupu, pokud vzdálený přístup problém nevyřeší, pojedete situaci řešit na místo
* Spolupracovat na nové výstavbě, oživování a testování telekomunikačních systémů
* Zajišťovat preventivní kontroly zařízení (vzdáleně i na místě)
* Cestovat v rámci ČR (základna je v Praze)

Nabízíme

* Flexibilní začátek / konec pracovní doby
* Týden dovolené navíc nad zákonný rámec – celkem 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní pojištění
* 3 dny zdravotního volna hrazeného zaměstnavatelem (Sick Days)
* Možnost firemního stravování s příspěvkem zaměstnavatele
* Vzdělávací kurzy, školení a další zaměstnanecké výhody
* Služební mobilní telefon a výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
* Zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel

* Místo výkonu práce: Praha 10

Další informace

Chceš zjistit, jaké to je, být Varysem a starat se o síť svých štěbetajících ptáčků? Máme pro tebe možnost stát se jím. Budeš spravovat síť telekomunikačních systémů, které zajišťují komunikaci ptáčků, o které se staráme. Svou síť musíš pravidelně udržovat a prověřovat, jestli funguje, jak má a o vše se pravidelně starat.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1