Nabídka práce > MANAŽER LOGISTIKY

MANAŽER LOGISTIKY

Náplň práce

* zodpovědnost za vedení týmu
* navazování kontaktů a jednání se zákazníky a dodavateli
* řízení zásob, skladování a sledování toku zboží
* optimalizace logistických procesů
* práce v systému SAP
* komunikace napříč společností, reporting

Nabízíme

* zázemí stabilní a prosperující společnosti
* motivující mzdové ohodnocení
* týden dovolené navíc
* možnost odborného růstu
* firemní stravování
* notebook, telefon
* příspěvek na dopravu
* penzijní připojištění

* místo výkonu práce: kraj Vysočina - Žďársko

Další informace

Jste člověk zběhlý ve výrobní logistice a můžete nabídnout víceleté zkušenosti z výrobní společnosti? Chcete využívat anglický jazyk a mít možnost seberealizace v rámci top managementu?

Dynamická společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na trhu Vám nabízí uplatnění Vašich dosavadních zkušeností na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 10