Nabídka práce > TECHNIK AUTOMATIZAČNÍCH SYSTÉMŮ

TECHNIK AUTOMATIZAČNÍCH SYSTÉMŮ

Náplň práce

* Práce s technickou dokumentací a její aktualizace
* Kontrola dodržování interních předpisů kvality
* Vedení evidencí vzniklých závad pro statistické vyhodnocení
* Zajišťování údržby a kontrola revizí přidělených výrobních strojů
* Zodpovědnost za plynulost chodu automatizačních systémů

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* Závodní stravování
* Příspěvky na sport a kulturu
* Příspěvky na životní připojištění
* Kariérní a mzdový růst

* Místo výkonu práce: Jihovýchodní část Jihomoravského kraje

Další informace

Máte min. SŠ vzdělání, platnou vyhlášku č. 50/1978, §6 a zkušenosti s prací s PLC? Chcete být součástí mezinárodní a prosperující společnosti, která Vám dokáže zajistit stabilitu a pevné zázemí? Pokud jste si na všechny tyto otázky odpověděli ano, pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pracovní pozici:

TECHNIK AUTOMATIZAČNÍCH SYSTÉMŮ (35-40.000,- Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Plat: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11