Nabídka práce > SPECIALISTA NA INTERNÍ LOGISTIKU

SPECIALISTA NA INTERNÍ LOGISTIKU

Náplň práce

* zodpovědnost za nastavování a implementaci procesů v oblasti interní logistiky
* tvorba a nastavování procesů v systému SAP
* denní komunikace s interními odděleními (sklad, nákup, zásobování, expedice, výroba)
* komunikace se zákazníky

Nabízíme

* zázemí stabilní společnost s unikátním projektem v oblasti automotive
* možnost osobního i kariérního rozvoje
* týden dovolené navíc
* nástup možný IHNED

* místo výkonu práce: Havířov

Další informace

Pro rozvíjející se firmu v oblasti dodávek pro automotive, hledáme zkušenějšího člověka v oblasti logistiky, který se chce podílet na růstu a rozvoji společnosti a tvorbě nových procesů. Uvítáme zkušenost s německými či příbuznými klienty.

Hledáme posilu na pozici: SPECIALISTA NA INTERNÍ LOGISTIKU

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12