Nabídka práce > KONZULTANT PRO IMPLEMENTACI HR SYSTÉMU Praha

KONZULTANT PRO IMPLEMENTACI HR SYSTÉMU Praha

Náplň práce

* analýza a realizace klientských požadavků
* prezentace produktu a účast na pre-sales aktivitách
* spolupráce při stanovování rozpočtu projektu
* poradenství a konzultace k produktu u zákazníků
* školení zákazníků v užívání produktu
* implementace změnových požadavků
* spolupráce s ostatními členy implementačního týmu
* sledování trendů v oboru

Nabízíme

* práci v dynamické prestižní společnosti
* spolupráce s prestižními klienty v oblasti retail
* nejnovější technologie v oboru
* stravenky, občerstvení na pracovišti
* home office
* možnost využití firemních vozů

Další informace

Jste komunikativní, máte analytické myšlení a baví vás převádět „IT svět“ do běžně srozumitelné komunikace? Máte zkušenosti z implementace ERP systémů? Bavila by Vás implementace HR aplikací, především modulu personalistiky?

Tak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnosti, která ve světě IT drží jednu z předních příček rozšiřuje svůj tým o pozici:

KONZULTANT PRO IMPLEMENTACI HR SYSTÉMU Praha (50-60.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 50.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1