Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK PRO BRNO A OKOLÍ

SERVISNÍ TECHNIK PRO BRNO A OKOLÍ

Náplň práce

* Údržba a servis převážně větších CNC strojů
* Výjezdy k zákazníkům pouze v Brně a blízkém okolí
* Diagnostika strojů
* Odstranění zjištěných závad
* Administrativa s výkonem pozice spojená

Nabízíme

* Týden dovolené navíc
* Stravenky
* Odborné a jazykové vzdělávání
* Pracovní smlouvu na neurčito

* Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Máte zkušenosti s prací servisního technika, ale nebaví vás trávit dlouhé hodiny za volantem? Chcete pracovat pro společnost, která využívám nejnovější techniku? Baví vás přicházet chybám na kloub a dávat je do pořádku? Pak se neváhejte zapojit do výběrového řízení.

Příjemná společnost, založená v Holandsku, hledá pro svůj tým nového kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK PRO BRNO A OKOLÍ (33 - 40.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Plat: 33.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11