Nabídka práce > PROJEKTANT POTRUBÍ

PROJEKTANT POTRUBÍ

Náplň práce

* Projektování potrubních systémů a tepelných sítí
* Návrh rozměrů potrubních rozvodů
* Tvorba projektové dokumentace v AutoCad
* Komunikace s ostatními členy v týmu

Nabízíme

* Práci v úspěšné a stabilní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* Flexibilní pracovní dobu
* Mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky
* Příspěvek na stravování ve formě stravenek
* Možnost využít podnikovou chatu
* Teambuildingy, vánoční večírek

* Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Další informace

Hledáte novou práci a máte zkušenosti s parním nebo vodním potrubím? Pracujete v AutoCADu a chcete se stát součástí stabilní a významné společnosti v Brně? Pracovní nabídka PROJEKTANT POTRUBÍ je tu právě pro Vás!

Úspěšná a zavedená společnost z oblasti strojírenství hledá kandidáty na pozici:

PROJEKTANT POTRUBÍ (40 - 50.000,- Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11