Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY s AJ Praha-východ

INŽENÝR KVALITY s AJ Praha-východ

Náplň práce

* účast na systémových a procesních auditech
* analýzy a implementace výrobního procesu
* řešení zákaznických reklamací, stanovení nápravných opatření
* zajišťování výrobních procesů, kontrola specifikace
* vedení příslušné dokumentace (8D reporty)
* občasné služební cesty zejména v rámci Evropy
* pravidelný reporting

Nabízíme

* týden dovolené navíc
* příspěvek na penzijní připojištění
* vzdělávací kurzy
* flexibilní pracovní dobu
* stravenky
* termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
* místo výkonu práce: Praha – Východ (20 minut od metra Kobylisy)

Další informace

Jste komunikativní člověk s technickými zkušenostmi? Pohybujete se v oblasti kvality, interního auditu a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Máte znalosti ISO9001 a zkušenosti s 8D reporty?

Tak jste to právě Vy!

Společnost působící v oblasti strojírenství hledá posilu do svého týmu na pozici:

INŽENÝR KVALITY s AJ Praha-východ (od 55.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: 55.000,- Kč - 65.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2