Nabídka práce > FINANČNÍ ŘEDITEL V NEMOVITOSTECH

FINANČNÍ ŘEDITEL V NEMOVITOSTECH

Náplň práce

* zodpovědnost za veškeré finanční aspekty společnosti
* vedení, motivace a koučink 1 podřízené
* zajištění businessu společnosti a rozvoj majetku nemovitostí, které pronajímají
* správa korporátního i projektového účetnictví
* pravidelný reporting zahraničnímu vedení

Nabízíme

* zajímavou práci v moderních prostorech společnosti s nadnárodní tradicí na trhu, kde je fajn kolektiv
* 25 dní dovolené
* vánoční odměny
* jazykové vzdělávání v pracovní době
* občerstvení na pracovišti
* místo výkonu práce: Brno

Další informace

Jste organizačně schopná osoba, která má zkušenost s vedením lidí? Disponujete praxí z obdobné pozici v oblasti nemovitostí? Preferujete flexibilní pracovní dobu? Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který si váží svých zaměstnanců? Pak hledáme právě Vás!

Zavedená developerská společnost v Brně hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: FINANČNÍ ŘEDITEL V NEMOVITOSTECH (až 85000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: 70.000,- Kč - 85.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11