Nabídka práce > HR SPECIALIST WITH ENG

HR SPECIALIST WITH ENG

Náplň práce

* zkušenost s náborem pracovníků do výroby, tak i na technické pozice
* agenturní zaměstnání
* vzdělávání zaměstnanců
* tvorba statistik
* kooperace v rámci mzdové agendy

Nabízíme

* stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti s fajn kolektivem
* pružnou pracovní dobu
* příspěvek na dopravu
* stravenky
* firemní akce
* místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Další informace

Máte výborné komunikační schopnosti? Disponujete alespoň 2 roční praxí v HR oblasti ve výrobní společnosti? Ovládáte náborové techniky a procesy? Domluvíte se anglicky? Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Nadnárodní společnost působící v automotive oblasti hledá novou posilu do týmu a to na pozici: HR SPECIALIST WITH ENG

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 10