Nabídka práce > OBCHODNÍ ŘEDITEL – VÝŽIVA ZVÍŘAT

OBCHODNÍ ŘEDITEL – VÝŽIVA ZVÍŘAT

Náplň práce

* Strategické řízení a vedení týmu
* Důsledná a systematická péče o trhy v ČR a SR
* Prodejní a koordinační aktivity distributorů v ČR a SR
* Stanovení obchodní strategie a postupů
* Analýza prodejních a finančních ukazatelů
* Vyhodnocování prodejních aktivit
* Spolupráce na vývoji produktů
* Reprezentování společnosti na veletrzích, výstavách

Nabízíme

* Získávání špičkového know-how v oblasti výživy zvířat
* Služební automobil i soukromého užití
* Čtvrtletní prémie
* Notebook, Mobilní telefon
* Stravenky nebo dotované stravování
* Možnost profesního růstu
* Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Máte zkušenosti s obchodem a praxi na vedoucí pozici? Vystudoval jste výživu zvířat nebo je vám tento obor velmi blízký? Rádi komunikujete v anglickém jazyce a jste týmový hráč?
Pak neváhejte zaslat Váš životopis!

Významný český hráč v oblasti výživy zvířat hledá nového kolegu na pozici:

OBCHODNÍ ŘEDITEL – VÝŽIVA ZVÍŘAT (od 60 000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Plat: 60.000,- Kč - 100.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 10