Nabídka práce > SALES DIRECTOR – ANIMAL NUTRITION

SALES DIRECTOR – ANIMAL NUTRITION

Náplň práce

* Strategické řízení a vedení týmu
* Budování dlouhodobých a na profesionalitě založených vztahů s klienty
* Prodejní a koordinační aktivity distributorů v ČR a SR
* Návrh a nastavování prodejních kanálů
* Analýza prodejních a finančních ukazatelů
* Vyhodnocování prodejních aktivit
* Spolupráce na vývoji produktů
* Motivace a hodnocení zaměstnanců v obchodním oddělení
* Organizování a koordinování činnosti podřízených
* Reprezentování společnosti na veletrzích, výstavách

Nabízíme

* Získávání špičkového know-how v oblasti výživy zvířat
* Služební automobil i k soukromého užití
* Roční bonus
* Notebook, Mobilní telefon
* Stravenky nebo dotované stravování
* Možnost profesního růstu
* Místo výkonu práce: Třebíčsko

Další informace

Máte zkušenosti s vedením týmu a obchod je Váš denní chleba? Vystudoval jste výživu zvířat nebo v této oblasti pracujete? Je Vám zemědělství blízké?

Pokud ano, neváhejte nám zaslat Váš životopis!

SALES DIRECTOR – ANIMAL NUTRITION (od 70 000 Kč )

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Plat: 60.000,- Kč - 100.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 10