Nabídka práce > VEDOUCÍ ELEKTROMONTÉRŮ

VEDOUCÍ ELEKTROMONTÉRŮ

Náplň práce

* Organizování práce pracovních skupin tak, aby splnili jak časové, tak i ekonomické úkoly
* Plánování a zajišťování pracovních strojů na stavbě, rozdělování pracovních čet, včetně ostatních náležitostí souvisejících s prací
* Odpovědnost za stavební deníky přidělených staveb
* Zajišťování ve spolupráci s přípravářem tok materiálu, hospodaření s materiálem a hmotná zodpovědnost za svěřený materiál a přidělené prostředky
* Vedení menší skupiny lidí (10-15)

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Měsíční a roční systém prémií
* Stravenky
* Příspěvek na penzijní a životní připojištění
* Práci ve stabilní společnosti
* Možnost poznat různé kouty republiky v rámci pracovních cest

* Místo výkonu práce: Celá ČR

Další informace

Máte platné vyhlášky 50/78 sb., a vyhl.100/95 Sb.? Jste otevřený pracovním cestám v rámci celé České republiky? Máte zkušenosti s vedením týmu lidí? Využijte svoji šanci a zašlete nám svůj životopis!

Česká společnost zaměřená na výrobu trakční techniky hledá posilu na pozici:

VEDOUCÍ ELEKTROMONTÉRŮ (35-40.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika, Elektrotechnické profese,
  • Plat: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1