Nabídka práce > HelpDesk operátor - 150Kč/h - 3xtýdně - Holešovice

HelpDesk operátor - 150Kč/h - 3xtýdně - Holešovice

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti telekomunikační infrastruktury, hledáme vhodné brigádníky na pozici HelpDesk operátor.

Jedná se o 12ti hodinové směny - 3xtýdně. Spolupráce se předpokládá do konce února 2020.

21.10.2019 proběhne placené školení a začátek spolupráce je 29.10.2019!!!

Náplň práce:

- odbavení požadavků a dotazů od klientů prostřednictvím telefonu, e-mailu a Facebooku

- řešení reklamací

- komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- předchozí praxi na zákaznické lince velkou výhodou

- anglický jazyk výhodou nikoliv podmínkou

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, web)

- příjemný hlasový projev bez vady řeči

- dobré komunikační dovednosti

- možnost pracovat alespoň 3 směny týdně do konce roku 2019

Nabízíme:

- mzda 150Kč/h hrubého

- týdenní vyplácení

- dobrá dopravní dostupnost - Praha 7 Holešovice

- možnost volit si směny dle Vašich časových možností

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 150
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 7