Nabídka práce > Strážce SW QA

Strážce SW QA

Náplň práce

Náš strážný provádí různé testy (sanity, integration, regression) než produkt pustí branou. Tyto testovací scénáře si píše tak, aby byly neprůstřelné a tyto své testovací sady si udržuje. Také ověřuje, že produkt splňuje functional a non-functional požadavky a identifikuje scénáře vhodné pro automatizaci. Tyto automatizované scénáře si bude vyvíjet, spouštět a neustále aktualizovat.

Nabízíme

Máme flexibilní pracovní dobu a možnost home-office. Na dovolenou máš 5 týdnů a 2 sick-days, když se zrovna necítíš ve své kůži. Taky ti obstaráme mobil, multisport kartu a můžeš se u nás naučit anglicky, německy, italsky anebo taky japonsky. Kafe je samozřejmostí a různé týmové akce a Relax room též.

Další informace

Hledáme poctivého QA inženýra, který bude strážit naši propouštěcí bránu a zajistí, že nepustíme žádný produkt, který není kvalitně otestován a připraven na střet se světem venku za branou. Budeš součástí našich projektů, které vytváří produkty propojující celou firemní IT síť.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 45.000,- Kč - 90.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11