Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚDRŽBY

VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Náplň práce

* Dohled nad údržbou elektroenergetických zařízení
* Servis, oprava a zjištění příčin poruch na elektrických zařízeních
* Vedení záznamů o údržbě a chodu zařízení
* Dodržování technických a technologických předpisů

Nabízíme

* Možnost finančního růstu
* 25 dní dovolené
* Zvýhodněné stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Zlevněné možnosti rekreace

* Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Další informace

Máte zkušenosti s vedením pracovního týmu a s údržbou v oblasti elektro? Chcete získat stabilní pracovní místo se zajímavými benefity a možností finančního růstu? Pak nám reagujte a zašlete svůj životopis.

Těšíme se na novou pracovní posilu v našem kolektivu!

VEDOUCÍ ÚDRŽBY (35 000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4