Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ – BRNO

SERVISNÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ – BRNO

Náplň práce

* servis a opravy vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení
* výjezdy k zákazníkům
* komunikace se zákazníky
* spolupráce s kolegy v servisním týmu

Nabízíme

* čtvrtletní prémie
* možnost služebního auta k soukromým účelům
* služební telefon
* pracovní smlouvu na dobru neurčitou
* možnost výjezdů z místa bydliště

* místo výkonu práce: Brno

Další informace

Máte zkušenosti se servisem klimatizací, vzduchotechniky nebo chladících zařízení? Vlastníte vyhlášku č.50? Rád byste se podílel na rozvoji společnosti? Tak mi zašlete Váš životopis!
Česká firma nabízející komplexní služby v oblasti vzduchotechniky a klimatizací hledá nové kolegy na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ – BRNO (30-40.000,- Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Plat: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11