Nabídka práce > SPECIALISTA VÝROBY A PRODEJE

SPECIALISTA VÝROBY A PRODEJE

Náplň práce

* Plnění pracovních povinností na PC v kancelářském prostředí
* Dohled nad chemickým provozem
* Spolupráce se zahraničním zákazníkem
* Koordinace výroby, prodeje a nákupu sortimentu
* Optimalizování stavu zásob surovin
* Plnění plánu prodeje

Nabízíme

* Stabilní pracovní místo na HPP
* Možnost finančního růstu
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Zvýhodněné stravování
* K využití zlevněné podnikové rekreační zařízení

* Místo výkonu práce – Ústí nad Labem

Další informace

Najít zodpovědného pracovníka, který je schopný propojit dohled nad výrobou a prodejem sortimentu a má silné komunikační schopnosti, je naším důležitým nelehkým cílem a budeme rádi, když to budete právě vy! Pokud jste získali zkušenosti s plánováním a láká Vás práce ve stabilní společnosti v chemických provozech, tak nám zašlete svůj životopis.

Budeme se těšit právě na Vás!

SPECIALISTA VÝROBY A PRODEJE (45 000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Stavebnictví a reality,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4