Nabídka práce > MANAŽER LABORATOŘE ANORGANIKY

MANAŽER LABORATOŘE ANORGANIKY

Náplň práce

* Vedení pracovního kolektivu v chemické laboratoři
* Používání analytických metod a instrumentálních technik
* Organizace chodu práce analýz vod a půd
* Rozvíjení a školení personálu
* Dodržování kvality a bezpečnosti práce
* Zajišťování potřebné pracovní dokumentace

Nabízíme

* Pěkné finanční ohodnocení a bonusy
* Zajímavé osobní ohodnocení
* Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
* Práci s moderními přístroji
* Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
* 5 týdnů dovolené
* Multisport kartu

* Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Správný vedoucí se pozná podle toho, že jeho lidé vždy odvádějí vynikající práci. Považujete se za člověka, který se neubírá jen vlastní cestou, ale rád spojuje práci ostatních a dodává energii týmu, který dokáže vést ať v příznivých či komplikovaných podmínkách? Máte zkušenost s analytickými metodami a chcete dál profesně růst v rámci laboratoře? Tak nám reagujte!

MANAŽER LABORATOŘE ANORGANIKY (45 000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1