Nabídka práce > PRACOVNÍK MRAZÍRENSKÉHO SKLADU

PRACOVNÍK MRAZÍRENSKÉHO SKLADU

Náplň práce

* Celková manipulace se zbožím v prostředí skladu
* Příjem zboží, příprava a výdej zboží
* Vedení dokumentů o skladovaných položkách
* Provádění inventur
* Úklid pracovního prostředí

Nabízíme

* Stabilní rozvrh směn
* Náborový příspěvek
* Stravenky a příspěvek na penzijní připojištění
* Dovolenou navíc
* Firemní výrobky denně zdarma

* Místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Kladno

Další informace

Jste aktivním člověkem, který má smysl pro pořádek a nebojí se manuální práce? Chcete získat zaměstnání s pevným rozvrhem směn a ve stabilním přátelském kolektivu? Máte pracovní zkušenosti s prací ve skladu? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Udělejte ten správný první krok k cestě za novou příležitostí!

PRACOVNÍK MRAZÍRENSKÉHO SKLADU (25 - 27 000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2