Nabídka práce > RUČNÍ BRUSIČ

RUČNÍ BRUSIČ

Náplň práce

* Ruční broušení, tmelení, frézování technickou frézou, nýtování
* Dohotovování výrobků pro lakovací proces
* Práce dle výkresové dokumentace
* Práce ve TŘÍSMĚNNÉM provozu

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Stravenky a závodní jídelnu
* Navýšení platu po zkušební době
* V případě zájmu možnost nadstandardně proplacených přesčasů
* Pevný výplatní termín a jistota peněz na účtu
* Bezproblémovou dopravu vlastním autobusem
* Podpoříme Vás v osobním rozvoji i kariérním růstu
* Nehodíme Vás hned do vody, máme propracovaný systém zaškolení
* Jsme flexibilní, nástup je možný okamžitě do pár dnů, nebo dohodou

Další informace

Velká mezinárodní firma sídlící v Brně v CT parku Modřice hledá kandidáta na pozici Brusiče!
Máte zkušenosti s ručním broušením? Nevadí Vám práce ve třísměnném provozu? Láká Vás pracovat mezi odborníky a přiučit se něco nového? Pošlete nám svůj životopis a staňte se jedním z nich!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 28.500,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11