Nabídka práce > ASISTENT/KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI - JIHLAVA

ASISTENT/KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI - JIHLAVA

Náplň práce

* správa kalendáře vedení společnosti
* kooperace v rámci organizace meetingů
* vyřizování a třídění obchodní korespondence
* organizace služebních cest
* zástup sekretariátu (1x v měsíci)
* denní komunikace v německém jazyce
* občasné překlady

Nabízíme

* stabilní zázemí nadnárodní společnosti na trhu
* fajn prostředí a kolegy ve společnosti
* stravování v místní jídelně
* 3 dny zdravotního volna
* notebook, mobil
* docházkový bonus
* místo výkonu práce: Jihlava

Další informace

Jste komunikativní typ člověka, který si umí určit priority? Dokážete pracovat samostatně a systematicky? Máte zkušenost z obdobné pozice? Německý jazyk Vás baví a chcete jej využívat v zaměstnání? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis!

Nadnárodní výrobní společnost hledá novou krev na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 10