Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR – AUTOMATIZACE

PROCESNÍ INŽENÝR – AUTOMATIZACE

Náplň práce

* zodpovědnost za přípravu technologických postupů výroby a jejich kontrola
* inovace stávajících výrobních postupů
* zavádění nových výrobních procesů
* spolupráce s odděleními kvality a přímo s výrobou
* reportování svému nadřízenému

Nabízíme

* flexibilní začátek a konec pracovní doby
* bonusy v rámci projektů
* stravenky
* 25 dní dovolené
* vzdělávací kurzy, odborná školení

* lokalita - Plzeň

Další informace

Jsi procesním inženýrem ve výrobním prostředí a máš zkušenosti s automatizací? Chceš být v práci inovativní? Nějaké kroky u nás musíš vymyslet, nedají se nikde vyčíst z manuálu.

Jsi to ty, kdo má skvělé nápady? Pak zareaguj zasláním životopisu.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Elektrotechnické profese,
  • Plat: 30.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 6