Nabídka práce > IT SPECIALISTA VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

IT SPECIALISTA VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Náplň práce

* Zapracování změnových požadavků, implementace nových projektů
* Řešení incidentů
* Občasné řešení hardwarových chyb (výměna součástek)
* Reinstalace operačních systémů
* Helpdesk servis

Nabízíme

* Poznávání světa v rámci služebních cest
* Týden dovolené navíc
* Zvýhodněné stravování
* Pružnou pracovní dobu
* Možnost růstu

* Místo výkonu práce: Brno

Další informace

IT oddělení patří k nejdůležitějším částem společnosti, jelikož mnozí z nás jsou ve světě plných systému a „zvláštních“ pojmů zcela ztraceni. Aktuálně hledáme někoho se znalostí ERP a aspoň dvouletou zkušeností v oboru. Máte chuť učit se novým věcem a rozvíjet se v oboru? Mluvíte plynule anglicky? Pak se těším na Vaše CV v anglickém jazyce.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11