Nabídka práce > VEDOUCÍ TÝMU – INVESTIČNÍ SPECIALISTA

VEDOUCÍ TÝMU – INVESTIČNÍ SPECIALISTA

Náplň práce

* aktivní obchodní činnost v rámci vybraného regionu
* akvizice a péče o klienty (soukromé společnosti, bankovní instituce, ale i fyzické osoby)
* domlouvání a realizace obchodních schůzek s klienty
* tvorba a správa vlastního portfolia
* tvorba týmu vlastních investičních specialistů (nábor, hodnocení, vedení týmu)
* související administrativní činnosti

Nabízíme

* stabilní práci u významné investiční společnosti
* zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový plán
* práci formou HPP i OSVČ
* příspěvky na kurzy, školení a potřebné licence
* práci z domu s flexibilní pracovní dobou
* místo výkonu: Jihomoravský kraj
* možnost nástupu: ihned

Další informace

Chcete si vybudovat svůj vlastní tým investičních specialistů? Máte zkušenosti v rámci investičních nebo bankovních produktů a disponujete již vlastní základnou kontaktů? Už Vás nebaví byrokratické vedení v rámci korporátních finančních institucí a raději chcete pracovat pro významnou společnost, která Vám poskytne prostor? Pak jste to právě vy, koho hledáme. Tak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11