Nabídka práce > AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH VOZIDEL / AUTOBUSŮ

AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH VOZIDEL / AUTOBUSŮ

Náplň práce

* Převzetí zakázky od přijímacího technika včetně uvedeného rozsahu práce
* Opravy nákladních vozidel či autobusů
* Diagnostikování mechanických závad

Nabízíme

* Moderní vzdušné prostředí s nejlepší možnou technikou
* Stravenky (100,-/den, 60% platí zaměstnavatel)
* Možnost výhodnějšího tankování u vybraných partnerů
* Možnost zvýhodněného tarifu pro Vás a Vaši rodinu
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní pojištění a životní pojištění - 8000,-/rok
* Flexipasy 600,-/měsíc
* Možnost přivydělat si na držení pohotovosti (není povinné, ale velmi slušně zaplacené)
* Možnost ubytování
* Místo výkonu práce - Praha východ - blízko obce Roztoky

Další informace

Chcete pracovat v čistém a opravdu moderním prostředí pro zaměstnavatele, který umí Vaši práci náležitě ocenit? Máte zkušenosti s opravami nákladních vozidel nebo autobusů a k tomu vlastníte řidičský průkaz sk. C? Pošlete nám svůj životopis!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Technické profese,
  • Plat: 26.000,- Kč - 37.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2