Nabídka práce > SÁLOVÁ SESTRA – INSTRUMENTÁŘKA

SÁLOVÁ SESTRA – INSTRUMENTÁŘKA

Náplň práce

* působení na ambulantní klinice
* asistence lékaři na operačním sále (plánované zákroky)
* zodpovědnost za nástroje, příprava zdravotnických prostředků a materiálu

Nabízíme

* pouze denní směnu, od pondělí do ptáku
* pevnou pracovní dobu
* práci na HPP, 5 týdnů dovolené
* moderní a špičkově vybavené zázemí
* místo výkonu práce: Kladno

Další informace

Máte vzdělání v oboru Zdravotní/Všeobecná sestra a získali jste již zkušenosti s prací instrumentáře na operačním sále? Hledáte práci s pevnou pracovní dobou, pouze denními směnami, a hlavně volnými víkendy?

Pak tedy neváhejte a napište nám, rádi Vám tuto příležitost představíme blíže. Soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou péči hledá do svých řad posilu na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2