Nabídka práce > VÝROBNÍ DĚLNÍK - KONTROLA

VÝROBNÍ DĚLNÍK - KONTROLA

Náplň práce

* Kontrola vyrobených kusů
* Práce s nářadím
* Práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme

* Ohodnocení dle Vašich zkušeností
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na volnočasové aktivity Vás i Vašich dětí
* Zvýhodněné rodinné volání
* Docházkový bonus, příspěvek na penzijní připojištění, příplatky na rámec zákona
* Závodní stravování
* Podpora vzdělání
* Moderní pracoviště
* A další zajímavé benefity

Další informace

Máte zkušenost z výroby nebo jste úplným nováčkem a chcete se učit? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Chcete mít jistotu zaměstnání a pravidelného přijmu? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Budu se těšit na Vaši reakci.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 23.000,- Kč - 26.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 3