Nabídka práce > FINANČNÍ ANALYTIK s AJ Praha - Východ

FINANČNÍ ANALYTIK s AJ Praha - Východ

Náplň práce

* zpracovávání finančních analýz, tvorby rozpočtů
* spolupráce na různých projektech v rámci společnosti
* komunikace se zahraničními kolegy (převážně z Německa)
* pravidelný reporting vedení společnosti

Nabízíme

* týden dovolené navíc
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* odměny/prémie
* termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
* místo výkonu práce: Brandýs nad Labem (20 min. MHD z Černého Mostu)

Další informace

Máte již zkušenosti na obdobné pozici nebo jste absolvent s odbornou praxí při škole a chcete nastartovat svou kariéru v oblasti financí a finančních analýz? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Příprava projektů a kalkulací je pro Vás hračkou?

Tak jste to právě Vy!

Významná výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

FINANČNÍ ANALYTIK s AJ Praha-Východ (35-40.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2