Nabídka práce > VEDOUCÍ EXTERNÍCH SKLADŮ - LITOMĚŘICKO

VEDOUCÍ EXTERNÍCH SKLADŮ - LITOMĚŘICKO

Náplň práce

* zodpovědnost za externí sklady a zajištění optimalizace zboží ve skladech
* řešení reklamací
* uzavírání smluv, tendry
* příprava podkladů pro fakturace
* tvorba reportů
* zastupování manažera skladu

Nabízíme

* rozmanitou práci a občasné cestování
* flexibilní pracovní dobu
* 25 dní dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění a dopravu
* závodní stravování
* kvartální odměny
* termín nástupu: ideálně IHNED
* místo výkonu práce: okres Litoměřice

Další informace

Jste flexibilní člověk, který je samostatný a disponuje zkušenostmi ze skladového hospodářství nebo logistiky? Máte praxi na obdobné pozici? Anglický jazyk pro Vás není španělskou vesnicí? Občasné cestování pro Vás není žádnou překážkou? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Společnost působící v okrese Litoměřice přijme do svých řad kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

VEDOUCÍ EXTERNÍCH SKLADŮ - LITOMĚŘICKO (až 40 000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 0,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4