Nabídka práce > ZÁSTUPCE MANAŽERA KVALITY

ZÁSTUPCE MANAŽERA KVALITY

Náplň práce

* zastupování manažera kvality v době nepřítomnosti a vedení týmu
* nastavování systému řízení kvality
* řešení vzniklých problémů v interní kvalitě
* provádění interních auditů, nastavování nápravných opatření
* řešení reklamací, nastavování kroků k jejich snížení
* úzká kooperace se zákazníky i dodavateli
* udržování dokumentace v oblasti nástrojů kvality

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* zajímavé bonusy
* stravenky
* příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
* vzdělávací a jazykové kurzy
* občasné služební cesty
* možnost získat zkušenost vedení týmu jako zástupce

* lokalita - Tachovsko (cca 30 minut od Plzně)

Další informace

Jste inženýrem/kou kvality, chcete se kariérně posunout a získat zaměstnání, kde budete vést tým kvality v době nepřítomnosti manažera?

Skvělé, tak tato příležitost je tu pro vás!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 6