Nabídka práce > SKLADOVÝ REFERENT

SKLADOVÝ REFERENT

Náplň práce

* Příjem surovin a obalových materiálů od dodavatelů vč. kontroly množství a data expirace
* Kompletace palet, příprava dle objednávek
* Inventury zboží
* Evidence dodacích listů, vyplňování potřebných formulářů v systému SAP
* Úklid pracoviště

Nabízíme

* Náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč
* Dovolenou navíc
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na stravování
* Občerstvení na pracovišti

* Místo výkonu práce: Kladensko

Další informace

Máte zkušenosti s prací ve skladu? Chcete získat stabilní zaměstnání s náborovým příspěvkem ve třísměnném provozu? Tak nám reagujte a staňte se naším spolupracovníkem v mezinárodní společnosti s přátelským týmem, možností získat nové zkušenosti, a hlavně zajímavé benefity. Těšíme se na Vás!

SKLADOVÝ REFERENT (27 000 – 30 000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 27.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2