Nabídka práce > PERSONALISTA SE ZNALOSTÍ NĚMČINY

PERSONALISTA SE ZNALOSTÍ NĚMČINY

Náplň práce

* zodpovědnost za oblast náboru
* příprava a zveřejňování inzerce
* nastavování nových HR procesů
* onboarding nových zaměstnanců
* aktivní účast na veletrzích

Nabízíme

* práci s fajn lidmi v příjemném prostředí
* 13. plat, slevy na firemní produkty
* příspěvek na stravování
* akce pro zaměstnance a jejich rodinu
* místo pracoviště: Jihomoravský kraj, okres Břeclav

Další informace

Máte přehled na pracovním trhu a zkušenosti s náborem a činnostmi s ním spojenými? Domluvíte se německy a aspoň trochu anglicky? Rádi inovujete a máte otevřenou mysl pro nové nápady a rozvoj firmy? Hledáte vlídné prostředí stabilní firmy s fajn kolegy?

Pokud ANO, potom není na co čekat, napište nám! Úspěšná společnost působící v oblasti potravinářství hledá posilu do svého HR týmu na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11