Nabídka práce > KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ

KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ

Náplň práce

* Konstrukce mechanické části strojů
* Komunikace se zákazníky (zakázková výroba)
* Zodpovědnost za úplnost konstrukční části strojů
* Spolupráce s projektovým týmem

Nabízíme

* Odměny za odvedenou práci
* Pružnou pracovní dobu
* 2 dny zdravotního volna
* Příspěvek na stravování a jazykové kurzy
* Místo výkonu: 10 min z Prahy - Černošice

Další informace

Jste zkušený konstruktér mechanických částí strojů a hledáte práci, kde uplatníte své zkušenosti? Jste kreativní a hledáte příležitost pro uplatnění svých nápadů? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Prosperující strojírenská společnost hledá kolegu na pozici:

KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ (od 45.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 45.000,- Kč - 80.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2