Nabídka práce > KOORDINÁTOR/KA S AJ - EXTERNÍ SKLADY

KOORDINÁTOR/KA S AJ - EXTERNÍ SKLADY

Náplň práce

* zajištění logistické kvality služeb externích skladů
* optimalizace rozložení zboží ve skladech
* řešení reklamací
* tvorba reportů
* uzavírání smluv a řešení tendrů

Nabízíme

* rozmanitou práci ve stabilní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* kvartální odměny
* příspěvek na dopravu
* proplacení vzniklých přesčasů
* možnost dalšího rozvoje
* místo výkonu práce: okres Litoměřice

Další informace

Jste samostatná jednotka, která má drive a analyticky i strategicky uvažovat? Máte zkušenosti z oblasti logistiky nebo skladování? Disponujete praxí z obdobné pozice? Domluvíte se anglicky? Vítáte možnost cestování? Pak zašlete svůj životopis!

Společnost působící v oblasti obalovaného průmyslu hledá novou krev na pozici: KOORDINÁTOR/KA S AJ - EXTERNÍ SKLADY

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 0,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4