Nabídka práce > SPECIALISTA/MANAŽER BOZP A PO

SPECIALISTA/MANAŽER BOZP A PO

Náplň práce

* Preventivní kontroly dodržování bezpečnosti práce na pracovišti
* Sledování a dodržování právních předpisů BOZP a PO
* Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
* Provádění pravidelných interních auditů a ročních prověrek bezpečnosti
* Návrh a příprava firemních bezpečnostních kampaní

Nabízíme

* Zázemí silné a prosperující společnosti
* Odpovídající mzdové ohodnocení (dle zkušeností)
* Dle zkušeností a zájmu možnost vést oddělení BOZP
* Flexibilní pracovní dobu
* Naprosto přátelskou atmosféru :O)

* Místo výkonu práce: Liberecko

Další informace

Působíte v oblasti bezpečnosti práce ve výrobní společnosti a v dané problematice se dobře orientujete? Přemýšlíte o změně zaměstnavatele za účelem nasbírání nových zkušeností, nebo kariérního růstu? Domluvíte se anglicky? V tom případě hledáme právě Vás!

Stabilní mezinárodní strojírenská společnost, špička ve svém oboru, obsazuje pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Plat: 50.000,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 3