Nabídka práce > HLAVNÍ DISPEČER MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY

HLAVNÍ DISPEČER MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY

Náplň práce

* Odpovědnost za tým dispečerů
* Vyjednávání se zákazníky o podmínkách přeprav
* Optimalizace a vyhodnocování přeprav
* Vytváření nabídek a plnění přepravních plánů
* Reporting vedení společnosti

Nabízíme

* Bonusy za dobře odvedenou práci
* Dovolenou navíc
* Kafetérii
* Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
* Nezapomenutelné teambuldingy!!

* Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Další informace

Máte bohaté zkušenosti v oblasti mezinárodní kamionové přepravy a chcete ve své kariéře udělat další krok? Bez problémů se domluvíte v anglickém jazyce a jste orientovaní na zákazníka? Jste energická sebevědomá osobnost, která dokáže vést a motivovat řadové dispečery?
Zašlete nám Váš životopis!
Prestižní společnost, působící v oblasti průmyslové logistiky v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici, HLAVNÍ DISPEČER MEZINÁRODNÁ PŘEPRAVY.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Plat: 40.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 8