Nabídka práce > MANAŽER TÝMU VÝVOJÁŘŮ

MANAŽER TÝMU VÝVOJÁŘŮ

Náplň práce

* Zodpovědnost za chod nové pobočky v Olomouci
* Vytvoření vlastního týmu vývojářů
* Každodenní řízení a motivace týmu
* Zodpovědnost za rozvoj svého týmu, posouvání jejich hranic
* Komunikace se zákazníkem a udržování skvělých vztahů

Nabízíme

* Pohodová atmosféra s přátelským vedením
* Možnost realizace vlastních nápadů a vlastního rozvoje
* Možnost zahraničních cest
* Plně flexibilní pracovní doba bez přesčasů
* Home office dle potřeby
* Moderní a dog friendly kanceláře
* Firemní notebook a mobilní telefon
* Stravenky 110 Kč
* Příspěvek na penzijko
* vzdělávání v rámci pracovní doby

Místo výkonu práce: Olomouc

Další informace

Získal jsi předchozí zkušenosti jako SW vývojář a nyní bys chtěl vést vlastní tým? Máme pro tebe jedinečnou příležitost! Pro naši novou pobočku v Olomouci hledáme zapáleného a energického člověka, který má chuť rozvíjet svůj SW tým a není mu cizí jim sem tam udělat třeba lívance k snídani. Jestli hledáš přátelské a pohodové pracovní prostředí, přidej se k nám.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 75.000,- Kč - 90.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 13