Nabídka práce > SPECIALISTA VÝROBNÍ KVALITY

SPECIALISTA VÝROBNÍ KVALITY

Náplň práce

* Zavádění nových výrobků do sériové výroby, řízení jakosti výrobků v předsériovém a sériovém stavu produkce
* Shromažďování, zpracovávání a vyhodnocování dat za účelem snižování počtu nekvalitních výrobků
* Včasné řešení zjištěných neshod dle metod a nástrojů kvality
* Kooperace a komunikace s dodavateli, zákazníky a především i výrobou
* Práce v systému SAP (když bude třeba, proběhne zaučení)

Nabízíme

* Možnost stát se důležitým článkem nového a luxusního projektu
* Motivující mzdové ohodnocení se zaručeným růstem
* Perspektivní dlouhodobou spolupráci
* Možnost seberealizace a kariérního růstu
* Naprosto přátelskou atmosféru
* Kafe po ránu = pro pohodový den :O)

* Místo výkonu práce: Jihovýchod Královéhradeckého kraje

Další informace

Máte zkušenosti na pozici inženýra kvality z prostředí výrobní společnosti? Chcete zažít novou výzvu jako člen týmu zcela nového, velkého a jedinečného projektu budoucnosti? Věříte si v komunikaci v angličtině? Pakliže k tomu všemu Vaše odborné zkušenosti pochází z oblasti výroby plastových dílů - rozhodně nám odpovězte na tuto nabídku práce!

Nadnárodní společnost hledá, pro dlouhodobý a unikátní projekt, nového kolegu na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: 50.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 9