Nabídka práce > C# DEVELOPER

C# DEVELOPER

Náplň práce

* Návrh, vývoj a implementace funkcionalit v interně vyvíjeném customer master data management systému
* Design a vývoj REST API v C#
* Technická analýza funkčních požadavků, návrh architektury cílového řešení a implementace business logikyor
* Příprava migrace stávajícího on premisess řešení do Azure cloud
* Zavádění a optimalizace Azure DevOps procesů
* Vytváření a udržování technické dokumentace

Nabízíme

* Zajímavou práci v silné a stabilní společnosti skupiny AXA
* Možnost seberealizace
* Práci v centru Brna
* Nadstandardní spektrum firemních benefitů
* Možnost osobního rozvoje a profesního růstu

* Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Chcete využít své zkušenosti s programováním v C# a stát se součástí celosvětové jedničky v pojišťovnictví? Máte chuť podílet se na zajímavých projektech a je pro Vás výzvou aktivně se zapojit v oblasti inovací a zavádění pokročilých IT technologií?

Pokud ano, toto je skvělá pozice pro Vás!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 40.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11