Nabídka práce > INŽENÝR/KA KVALITY - DODAVATELÉ

INŽENÝR/KA KVALITY - DODAVATELÉ

Náplň práce

* Denní komunikace s dodavateli
* Účast na dodavatelských auditech (ČR i zahraničí)
* Řešení případných reklamací
* Práce s nástroji kvality (8D apod.)

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Pružnou pracovní dobu
* Možnost profesního i osobnostního růstu
* Stravování v areálu společnosti
* Místo výkonu: 15 km od Příbrami

Další informace

Nástroje kvality, řešení reklamací u dodavatelů a audity jsou pro Vás to pravé? Domluvíte se anglicky a máte zkušenosti z výrobní/automobilové společnosti? Jste otevřen/a novým pracovním nabídkám a hledáte změnu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl hledá nového člena týmu na pozici:

INŽENÝR/KA KVALITY - DODAVATELÉ (od 35.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: 35.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 6