Nabídka práce > PROGRAMÁTOR V RODINNÉ FIRMĚ

PROGRAMÁTOR V RODINNÉ FIRMĚ

Náplň práce

*vývoj aplikací na platformě .NET/C# (WinForms)
*práce na projektech pro zákazníky
*zapojení do analýzy zákaznických požadavků
*spolupráce s týmem vývojářů
*samostatné vedení dílčích či komplexních řešení dle zkušenosti
*podílení se na zajímavých dlouhodobých projektech
*řešení problému ke spokojenosti zákazníka

Nabízíme

*velmi příjemné, klidné zázemí rodinné firmy
*pružnou pracovní dobu
*5 týdnů dovoené
*v době nemoci či jiné potřeby je možno zůstat doma bez nutnosti potvrzení od lékaře
*stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, multisport
*prostor pro vlastní inovace a nápady

*místo práce: Ostrava

Další informace

Baví Tě programování a vývoj aplikací na platformě .NET/C# (WinForms)? Chceš pracovat nejen na dílčích částech, ale také na celém projektu od A-Z? Dej o sobě vědět! Malá rodinná firma s mnohaletou tradicí a stálou klientelou hledá člověka na pozici

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 40.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12