Nabídka práce > DISPONENT LOGISTIKY

DISPONENT LOGISTIKY

Náplň práce

* Zajištění optimálního toku materiálu a výrobku (dodavatel►sklad►výroba►sklad►zákazník)
* Spolupráce při návrhu výrobní a distribuční strategie a při zavádění nových logistických procesů
* Optimalizace skladování
* 100% servis při řešení reklamací
* Komunikace se zahraničními dodavateli a zákazníky

Nabízíme

* Věříme, že motivující nástupní mzdové ohodnocení
* Flexibilní začátek a konec pracovní doby
* Možnost dalšího odborného rozvoje
* Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
* Pohodové a usměvavé kolegy :O)

* místo výkonu práce: 20 minut z Liberce

Další informace

Máte (postačí i krátké) pracovní zkušenosti z pozice v logistice a cítíte se v této profesi jako ryba ve vodě? Domluvíte se anglicky? Chcete se stát součástí úspěšné nadnárodní firmy a společně s ní růst? Pak je to jednoduché, zašlete nám svůj životopis! :)

Hledá se:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 3