Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR

PROCESNÍ INŽENÝR

Náplň práce

* Vyhledávání možností zlepšení a zefektivnění práce
* Odhalení a odstranění překážek zabraňující efektivní práci ve výrobě
* Zavádění nových projektů až do dosažení cíle projektu
* Podílení se na vývoji nových technologií a výrobků
* Spolupráce s ostatními odděleními firmy

Nabízíme

* Perspektivní uplatnění a profesní rozvoj v rámci firmy
* Možnost firemního stravování nebo stravenky
* Sick days
* 5 dní dovolené navíc
* Možnost příspěvků na penzijní připojištění
* Zázemí stabilní české firmy

* Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Další informace

Máte analytické myšlení a zkušenosti i znalosti v oblasti metod průmyslového inženýrství? Jste komunikativní a samostatný? Pak nečekejte a pošlete nám životopis ještě dnes!

Významná česká společnost se silným postavením na celosvětovém trhu hledá posilu týmu na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR (35 – 45.000,-)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 14