Nabídka práce > STAŇTE SE TVÁŘÍ MOBOTIX - TECHNICAL SALES MANAGER

STAŇTE SE TVÁŘÍ MOBOTIX - TECHNICAL SALES MANAGER

Náplň práce

* zodpovědnost za rozvoj trhu v oblasti IP security video a home security
* zastřešení obchodní strategie
* kombinace obchodu a technologií, znalost trhu
* vedení týmu solution konzultantů

Nabízíme

* možnost spolupráce se špičkami v oboru
* účasti na konferencích v zahraničí
* skvěle fungující tým
* služební automobil a další benefity

* místo výkonu práce: Brno

Další informace

Máte praktické zkušenosti v oblasti kamerových systémů? IP problematika a IT infrastruktura Vám nejsou cizí pojmy? Baví Vás obchod a nevadí Vám občasné cestování?

Pak hledáme právě Vás!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 60.000,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11