Nabídka práce > Strojní zámečník

Strojní zámečník

Náplň práce

montáž strojů, příp. skupin dle technické dokumentace
uvedení do provozu mechanických, případně hydraulických a pneumatických podskupin, skupin zařízení

Požadavky

SŠ/SOU v oboru strojním (zámečník)
praxe na obdobné pozici výhodou
znalost čtení strojních výkresů
svářečské zkoušky výhodou
znalost německého jazyka výhodou
samostatnost, zodpovědnost, zručnost, ochota na sobě dále pracovat, ochota k přesčasové práci

Nabízíme

práci v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající moderní technologie
zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
podporu kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
zaměstnanecké výhody (např. firemní jazykové kurzy, další odborné vzdělávání v rámci interních firemních programů, stravování, penzijní připojištění, zaměstnanecké akce a další)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 25.000-30.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek