Nabídka práce > SENIOR SUPPLY QUALITY ENGINEER

SENIOR SUPPLY QUALITY ENGINEER

Náplň práce

*kontrola a udržování kvality stávajících dodavatelů
*využívání nástrojů pro zlepšování kvality jako např.: ISHIKAWA, FMEA, 8D, PPAP apod.
*inovace a zlepšování stávajících procesů
*kooperace s oddělením logistiky
*interní audity a dohled nad dodržováním norem ISO
*pracovní cesty a kontroly u dodavatelů

Nabízíme

*13. mzdu a její pravidelný růst
*25 dní dovolené
*možnost zdokonalovacích jazykových kurzů
*semestrální prémie a odměny za senioritu
*pracovní smlouvu na dobu neurčitou
*finanční kompenzace za dojíždění
*firemní akce, workshopy a další možnosti profesního rozvoje

*místo výkonu práce: 25 minut od Plzně

Další informace

Pracujete v dodavatelské kvalitě už nějaký ten rok a chtěli byste se stát součástí firmy, která si svých zaměstnanců váží a jejich loajalitu se nebojí ocenit? Své dosavadní zkušenosti chcete využívat k dalšímu rozvoji a zdokonalení procesů?
Nečekejte a zašlete nám svůj životopis!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: 45.000,- Kč - 65.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 6