Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY - KVARTÁLNÍ ODMĚNY

INŽENÝR KVALITY - KVARTÁLNÍ ODMĚNY

Náplň práce

* Starost o oblast řízení kvality a EHS ve firmě
* Nastavování procesů v oblasti řízení kvality a EHS (vedení a starost o obě sekce)
* Provádění kontrol a interních auditů
* Sledování aktuálních změn v legislativě týkajících se oblasti kvality a následné zavedení do výroby

Nabízíme

* Navyšování mzdy
* Zaručené kvartální odměny
* 5 týdnů dovolené
* Využití služebního vozidla i k osobním účelům
* A další manažerské výhody

Další informace

Výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici INŽENÝRA KVALITY. Máte zkušenost s řízením menšího týmu? Máte praxi alespoň rok na pozici inženýra kvality? Umíte plynně komunikovat v angličtině? Pokud ano, neváhejte mne prosím kontaktovat a já Vám ráda poskytnu bližší informace. Budu se těšit na Vaši reakci.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11