Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY BEZ VÍKENDŮ

OPERÁTOR VÝROBY BEZ VÍKENDŮ

Náplň práce

* Manuální výroba či obsluha linek
* Práce dle technické dokumentace
* 3 směnný provoz – směny se točí po týdnu BEZ VÍKENDŮ

Nabízíme

* Navýšení mzdy po zkušebce
* Flexipassy, stravenky
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Nástupní bonus 10.000 Kč
* Bonus vázaný na docházku 7.000 Kč/ kvartál
* Bonus za narození dítěte a uzavření sňatku 3.000 Kč
* Příspěvek na čistící a prací prostředky
* Firemní akce (rodinný den, sportovní hry)
* Zvýhodněný program volání O2 Family, a další…

Další informace

Máš chuť pracovat v mladém a přátelském kolektivu ve výrobě v Brně? Pokud Ti nevadí 3 směnný provoz a máš zkušenost z výroby, pošli mi CV a já se ozvu zpět!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11